UPISI U 1. RAZRED - NOVE INFORMACIJE - VAŽNO

Autor: Iva Fabris Jokić, 7. 3. 2024.

Poštovani roditelji,

upravo su stigle nove informacije od Županije u vezi upisa u 1. razred za školsku godinu 2024./2025.

Naime, roditelji koji žele prijevremeni upis, privremeno oslobađanje od upisa u prvi razred ili žele upisati dijete u osnovnu školu čijem upisnom području dijete ne pripada (ovo se odnosi i na one školske obveznike koji pripadaju jednoj od Područnih škola; Šmrika ili Križišće, a žele upisati dijete u matičnu školu u Kraljevici ili obrnuto), moraju uz prijavu na e-upisima, poslati i ispunjeni obrazac na mail adresu gđe Meri Varge iz Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje PGŽ (meri.varga@pgz.hr).

Obrasce možete preuzeti ispod teksta ili na web stranici Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje pod OBRASCI (na dnu stranice).

Isto tako, škola je imala mnogo upita u vezi produženog boravka. Napominjemo (za one koji nisu pročitali u uputama) da označavanjem "komercijalnog programa" pod Podaci o školi i programima, znači da vam je potreban program produženog boravka kojeg mi kao škola nudimo, ali nije obavezan! Dakle, nakon što označite Biram komercijalni program za svoje dijete, ponudit će vam se Produženi boravak i onda ga možete potvrditi.

Ako ste već poslali zahtjev i naknadno shvatili da ste nešto krivo ispunili ili da niste ispunili nešto što ste trebali ili jednostavno trebate pomoć oko predaje zahtjeva za svoje dijete, javite se školskoj pedagoginji na mail barbara.peranic2@gmail.com ili na broj mobitela 099 214 6846 svaki radni dan od 8 do 14 sati.

ZAHTJEV  ZA PRIVREMENO OSLOBAĐANJE OD UPISA U 1. RAZRED OŠ

ZAHTJEV ZA PRIJEVREMENI UPIS