Osnovna škola Kraljevica

AHELOVA PETA

Autor: Licia Grohovac, 14. 2. 2017.

pišu: Anja Baršić, Ema Cifrek, Lucija Tomić

Županijsko prvenstvo školskih sportskih društava osnovnih škola 2016./2017. - FUTSAL

Dana 06.02.2017 odigran je drugi krug natjecanja. U Domu sportova u Delnicama tri ekipe hrabro su se borile za nastavak natjecanja.

U 11:30 odigrana je prva utakmica Oštro (OŠ Kraljevica) – Goran (OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko). Odmah u prvoj minuti Znamenaček, Filip zabio je odličan pogodak. Nekoliko minuta kasnije Ahel, Marino postiže drugi pogodak, dok je Znamenaček svojim drugim pogotkom zapečatio pobjedu svoje ekipe. Nakon puno sjajnih obrana golmana Oštra Legca, Kristijana tek u dvadeset i šestoj minuti ekipa Goran postiže jedini pogodak. Konačni rezultat utakmice bio je 3:1 za Oštro.

Druga utakmica Goran (OŠ Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko) – Zrinski (OŠ Petar Zrinski Čabar) odigrana je u 12:15. Konačni rezultat utakmice bio je 4:2. Pobijedili su Zrinski. Posljednja utakmica Oštro (OŠ Kraljevica) – Zrinski (OŠ Petar Zrinski Čabar) odigrana je u 13:00. Igrač Oštra Ahel, Marino ostvario je hat-trick, a spektakularni drugi zgoditak postigao je petom. Ekipa Zrinski prošla je bez pogodaka. Konačni rezultat utakmice bio je 3:0. Iz 2. kola natjecanja prošla je ekipa Oštro (OŠ Kraljevica). Sljedeće utakmice održati će se za nekoliko tjedana na Mavrincima.